O nás

O nás

B production, s.r.o. je produkční a umělecká agentura jejíž hlavní prioritou je vlastní produkce kulturně společenských a sportovních akcí. 

Nabízíme také zajištění firemních, dětských a sportovních akcí na klíč např. plesy, firemní večírky, vánoční večírky, městské akce, dětské dny, příměstské tábory, slavnosti, golfové turnaje atd.

Připravíme návrh koncepce, programu a scénáře akce. Zajistíme moderátory, umělce, tanečníky, hudební produkci, hostesky, ozvučení, osvětlení, pódium, velkoplošnou projekci, režii, kamery, kompletní techniku. Doporučíme a zajistíme vhodné prostory, catering, bezpečnost akce, párty stany, zábavné atrakce pro děti i dospělé, fotodokumentaci a audiovizuální záznam.

Navrhneme a vytiskneme pozvánky, dárkové reklamní předměty apod. Kompletně produkčně akci  zajistíme, postaráme se také o propagaci PR akce.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti reklamy jako např. výrobu televizních a rozhlasových spotů. Výrobu firemních video prezentací v různých jazykových mutacích. Zpracování DVD menu nosiče, návrhu potisku nosiče a bookletu. Zajistíme profesionální množení DVD nosičů.