Naše služby

Produkční činnost

Pořádání kulturních akcí Jedná se zejména o pořádání vlastní produkce typu např. plesy, hudební a divadelní představení, zábavné akce pro děti apod. Pořádání sportovních akcí V této oblasti se zatím věnujeme úzkému spektru zájmových skupin a to z prostředí golfu. Pořádáme otevřené golfové turnaje.  Pořádání společenských... (více informací...)

Foto - video služby

Poskytujeme kompletní služby v oblasti audiovizuální tvorby.  Připravíme scénář, zrealizujeme natáčení v HD kvalitě a následný střih: výukových programů prezentací měst a obcí instruktážních a dokumentárních filmů dokumentací projektů financovaných EU 3D animací firemních DVD prezentací (různé... (více informací...)

Ohňostroje

Nabízíme kompletní zajištění zahradních, svatebních, firemních, novoročních nebo příměstských ohňostrojů malého a středního rozsahu od zajištění všech potřebných povolení až po samotnou realizaci ohňostroje. Úspěch akce závisí na vhodně zvoleném druhu pyrotechniky. Jsme připraveni s Vámi konzultovat realizaci ohňostroje... (více informací...)