B production Open 2012


B production Open 2012


Tisková zpráva:

Golfový turnaj B production 29.9.2012


Liberecká společnost B production s.r.o. uspořádala 29. 9. 2012 první ročník amatérského, otevřeného golfového turnaje pod názvem B PRODUCTION OPEN 2012. Dějištěm bylo malebné prostředí Golfového klubu Liberec – Machnín. Fotografie z tohoto turnaje naleznete v Galerii v sekci B production Open 2012

Turnaje se zúčastnilo na 90 hráčů, čímž se tato sportovní událost zařadila mezi největší a nejúspěšnější akce pořádané v České Republice během sezóny 2012, zaměřené pro amatérské milovníky golfu.

První cenou v každé kategorii byla satelitní navigace, druhou a třetí pak kávovary Tassimo. Nechyběly ani krásné poháry. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Golfisté byli rozdělení podle výše své herní úrovně. Ti s handicapem (HCP) PRO – 18,0 , hráli na rány. Následoval HCP 18,1 – 28,0 a nakonec 28,1 – 54. Obě skupiny hrály na stableford body. Následně byly vyhlášeny vložené soutěže LONGEST DRIVE a to zvlášť pro muže a ženy i společný NEAREST TO PIN. Cenami pro tyto soutěže byly velmi kvalitní fotoaparáty značky Nicon, každý v hodnotě téměř 5.000,- Kč .

Asi největším lákadlem byla příležitost odjet zbrusu novým osobním vozem, přímo od jamky číslo 18, kde byla vyhlášená samostatná soutěž tzv. HOLE IN ONE. 
Tady měli účastníci turnaje B PRODUCTION OPEN 2012 dopravit míček z odpaliště do jamky jedinou ranou. To se bohužel nikomu nepodařilo.

Po vyhlášení vítězů následovalo losování ze scor karet všech zúčastněných hráčů o mnoho dalších cen, jejichž celková hodnota dosáhla na hranici 150.000,- Kč. A tak golfisté, kteří nedosáhli na stupně vítězů přímo v turnaji měli i přesto šanci odnést si zajímavou výhru. Za vydařený golfový turnaj B PRODUCTION OPEN 2012 děkujeme především našim partnerům kterými jsou: 

AUTOTREND, BOSCH, PROFISERVIS, HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, FC SLOVAN LIBEREC, KOOPERATIVA, PIVOVAR KONRAD, RESTAURACE LA FONDUTA.