B PRODUCTION GOLF TOUR 2014 TZ


B PRODUCTION GOLF TOUR 2014 TZ

B production golf tour 2014 pomohla hráčům získat nové handicapy, zajímavé výhry i zážitky!

Proti minulým ročníkům jsme změnili systém startování. V roce 2013 jsme střídali postupný start a cannon, letos jsme zvolili jen postupný start. Hráči díky tomu měli možnost se pořádně rozehřát za pomoci driving range.  Posilnit se výbornou snídaní i si pořádně užít dárečky, které obdrželi hned při příchodu na každý ze série turnajů, pořádané společností B produciton. Každý získal číslo časopisu For Golf, a poukázky na ošetření pleti i s dalším voucherem na wellnes od společnosti Wellnes Centrum.

Po pročtení časopisu a družného hovoru s ostatními hráči už zbývalo jen vyrazit na golfové hřiště překonávat svůj handicap a hrát o velice hodnotné ceny, které do soutěže vložili naši partneři. 

Letošní ročník jsme navíc obohatili o ochutnávku velice kvalitních moravských vín. O to se postarala společnost Víno Rychnov, exkluzivní zástupce vín z Moravy, která běžně v obchodě nekoupíte.

Dámy využívaly služby profesionálních vizážistek, které zastupovaly společnost Mary Kay. Ano, tušíte správně, usměvavé dámy z Mary Kay golfistky nalíčily za pomoci této vysoce kvalitní  kosmetické značky.

Golfové turnaje obohacuje společnost B production, už tradičně, také o vložené soutěže.  V každém turnaji měli hráči možnost získat ceny na speciálně označených jamkách. Zde mohli získat trofej a ceny v minimální částce 4000 korun  v soutěži  Longest drive a nebo Nearest to pin.

Golfisté byli vždy oceňováni podle kategorií. Ty byly stanovené podle handicapů. Tři nejlepší z každé kategorie si odnesli velice lákavé ceny. Ty do turnajů věnovali sponzoři: Mary Kay, Mountfield, For Golf, Pivovar Rohozec, Městské divadlo Jablonec nad Nisou, restaurace La Fonduta, Víno Rychnov, Wellnes Centrum, Český Rozhlas Sever, Kadeřnický Salon H2O2, Škoda Autotrend, Centrum Babylon, Parliamo, Kancl.cz a Thermica. 

Společnost B production gratuluje všem výhercům, děkujeme všem zúčastněným hráčům i partnerům. Doporučujeme sledovat naše webové stránky bproduction.cz a nebo si nás můžete najít na Facebooku. Na obou adresách jsou také fotografie z celé B production golf tour 2014.

Nejbližší akcí, na které se s Vámi rádi uvidíme je Vratislavické Vinobraní. A to už první sobotu v říjnu. S golfisty se těšíme opět příští rok Nashledanou. 

Za společnost B production s.r.o. 

Vladimír Braun