Hvězdný ples s Vladimírem Hronem

Sponzoři plesu:


Hvězdný ples s Vladimírem Hronem

Hvězdný ples s Vladimírem Hronem

pátek 29.3.2013 od 20 hodin v Libereckém domě Kultury


Těšit se můžete na VIP hosty plesu, kterými jsou:

  • Monika Absolonová
  • David Deyl
  • Aries - bubenická show
  • Michaela Jadrná - ohňová show

K tanci i poslechu zahraje orchestr Vladimíra Janského. Celým večerem bude provázet  zpěvák, bavič a moderátor Vladimír Hron.

Prodej vstupenek: DK Liberec, Městské informační centrum Liberec, www.evstupenka.cz

http://www.evstupenka.cz/place:dum-kultury-liberec

Vstupné: 350.- Kč


TZ z akce

V pátek 29.3.2013 proběhl v Kulturním domě v Liberci Hvězdný ples s Vladimírem Hronem. Fotografie z tohoto kouzelného večera naleznete v Galerii v sekci Hvězdný ples s Vladimírem Hronem.

Ples dostál svému jménu a na podiu se objevila celá řada našich i zahraničních megastár v podání skvělého Vladimíra Hrona, kterého bylo celý večer plné jeviště. Pokaždé když zazněly první tóny písní, které předvedl, okamžitě se na tanečním parketu vlnil snad každý, kdo do Kulturního domu v Liberci dorazil. Vláďa sestoupil z jeviště jen párkrát. Poprvé ho vystřídala profesionální zpěvačka a držitelka ceny Thalie, známá především z muzikálů - Monika Absolonová. Zpívala jednu úchvatnou píseň za druhou a své vystoupení zakončila nenapodobitelnou prezentací árie z muzikálu Kleopatra – Teď královnou jsem já. Diváci byli opravdu báječní, postarali se o jedinečnou atmosféru, dostalo se jim nevídané odměny. Monika totiž sestoupila z podia a zpívala přímo na parketu. V ten moment byla skutečnou královnou, procházela mezi tančícími páry, ti jí ustupovali, mnohdy přestávali tančit. Díky tomu vytvořili pomyslný špalír pro královnu.

Na závěr vystoupení Moniky Absolonové, k úžasu celého sálu a také samotné Moniky i Davida Deyla zazněl v absolutní premiéře společný duet obou umělců s názvem Budu tu stát. A protože oba dva stáli na tanečním parketu, okamžitě se ocitli v obležení fanoušků, ochotně se s nimi fotografovali a rozdávali autogramy. Na tvářích návštěvníků Hvězdného plesu s Vladimírem Hronem, jste nemuseli hledat dlouho slzy dojetí.

Po téhle bombě ale ples zdaleka nekončil. Ba naopak. Vladimír Hron byl znovu na pódiu a všechny nás připravil na další velké vystoupení. Tentokrát Davida Deyla i ten tady měl své fanynky, některé si ho přijely poslechnout dokonce až z Olomouce. David zazpíval hned několik krásných písniček a pak se usadil za klávesy. Samozřejmě šlo o jeho vlastní písničky a jak sám prozradil, jeho nejoblíbenější písničkou je skladba Počítám. I na tuhle krásnou melodii jsme si v pátek večer zatančili. 

Najednou tu byla půlnoc a přišel čas na další překvapení. Celý sál kulturního domu potemněl, ozvalo se pravidelné bubnování a navíc se vzduchem nesla vůně ohně. Znamenalo to jediné začala hrát bubenická skupina Aries, kterou navíc podpořila svým tancem ohňová tanečnice Míša Jadrná. Přítomní se navíc dočkali ohňostroje a to přímo na tanečním sále. I toto společné vystoupení bylo první svého druhu a na přítomné učinilo ohromný dojem.

O taneční program se postaral vynikající orchestr Vladimíra Janského.

Snad každý si odnesl nějakou cenu z tomboly, která byla díky našim sponzorům opravdu bohatá. Naše poděkování patří těmto firmám: Pivovaru Rohozec, Avon cosmetics, MSV Liberec - výtahářská firma, Brex - stavební společnosti, Metafo spol. s.r.o. - práškové lakování, Chateau Lednice, AG Therm , Thermica, Autotrend, Jizerské pekárny, Tiskárna Irbis Rengl - plakátovací plochy, restaurace u Poláků, Knihkupectví Fryč, Lázně Chrastava a Fekvenci 1.