TZ AUTOTREND VW GOLF TOUR 2013


TZ AUTOTREND VW GOLF TOUR 2013

Golfové prázdniny pod Ještedem ve znamení Autotrend VW Golf Tour 2013!

S očekávanou VW Golf Tour 2013 jsme se podívali třikrát na hřiště Rozstání, kde byl opravdu nádherný výhled na dominantu Liberece - Ještěd. A jednou na hřiště Královského golf clubu Malevil. Všechno ale začalo a také skončilo v Golf resortu Liberec v Machníně. Tady odstartoval v sobotu 29. června první ze série devíti otevřených, golfových turnajů. Ohlášený byl cannon start a proto se celý prostor kolem driving range rychle zaplnil golfisty, kteří se sem přišli zahřát před zahájením turnaje. Nutno podotknout, že každý účastník letošní VW Golf Tour, obdržel hned po registraci dárky které věnovala společnost Mountfield, YVES ROCHER , časopis FORGOLF a WELNESS CENTRUM.

Hráči posilnění dobrou snídaní si ve skupinách vylosovali čísla jamek a pak už se jen pálily míčky po hřišti. Často jsme při turnaji zaslechli větu: ,,Golf je hra s nejtěžším soupeřem, protože vlastně hraju jen sám proti sobě." A v případě naší devíti turnajové šňůry to platilo dvojnásob, protože ceny byly opravdu lákavé.

Stačilo si s námi zahrát tři turnaje na hřištích pod Ještědem.To byla jediná podmínka pro zařazení hráčů do slosování o roční pronájem vozu VW Golf ZDARMA. Tuhle cenu do turnaje vložil generální partner tour společnost AUTOTREND. A vyhlášená byla po odehrání devátého turnaje.To bylo 15.9.2013 na hřišti Golf resortu Liberec v Machníně. A výherci doslova pršely kapky štestí, tuhle cenu si bude užívat pan Filip Janda z Golfového Clubu Liberec.

I přesto se na každém turnaji VW Golf Tour 2013 hrálo o hodnotné ceny. Třeba o kosmetický balíček v hodnotě 1 000 korun od YVES ROCHER. Poukázky k odběru dvou vstupenek do MĚSTSKÉHO DIVADLA v JABLONCI NAD NISOU.  Vouchery na ubytování a FEE v hodnotě 4 100 korun, od společnosti Bohemia Hotel Club.  Žízeň po skvělém výkonu na hřišti uhasilo dárkové balení piva, značky Pivovar Rohozec. Golfisté také ocenili roční předplatné časopisu FORGOLF.  Chuťové buňky poškádlily dárkové, potravinové balíčky v hodnotě 1 000 korun od Intersparu. Po náročném turnaji se ještě navíc hodil vstup do Termálních lázní v Chrastavě. A k tomu navíc slevový poukaz na sportovní výživu H24 a analýzu stavby těla s konzultací výsledků od Welness centrum - studio zdravé výživy. Český Rozhlas přispěl dárkovými taškami. Nechyběly ani poháry pro vítěze prvního, druhého i třetího místa v každé kategorii podle handicapu od 0-18, 18.1-36 a až do 37-54. A sladkou tečkou na závěr byl dort generálního partnera VW Golf Tour 2013 - společnosti Autotrend.

Tohle ale ještě nebylo všechno, obrovskou výzvou pro každého hráče našich devíti turnajů byly i vložené soutěže, které se vyhlašovaly hned po každém turnaji. LONGEST DRIVE, kde jsme oceňovali nejlepšího muže a ženu zvlášť. Oba si vždy odnesli kávovary BoschTassimo. Vítěz druhé vložené soutěže NEAREST TO PIN dostal poukaz na ubytování v Hotelu Orlík na 3 dny a 2 noci včetně snídaně s neomezeným welness a to vše pro dvě osoby v hodnotě 6 500 korun. Za úspěch na jamce, která byla vybraná pro HOLE IN ONE nabídla společnost Mountfield bazén v vhodnotě 264 000 korun.

Společnost B production gratuluje všem výhercům a děkujeme za přízeň zúčastněným hráčům, našim partnerům i sponzorům.  Můžeme prozradit, že už pilně pracujeme na dalším ročníku. Doporučujeme sledovat naše webové stránky bproduction.cz a nebo si nás můžete najít na Facebooku. Na obou adresách jsou také fotografie z celé VW Golf Tour 2013Těšíme se s Vámi opět Nashledanou.